Деякі аспекти впливу українських табірних пісень в’язнів радянської імперії на формування моральних цінностей студентів-правників

Ольховська, Галина
У статті розкрито моральну сутність українських пісень в'язнів тоталітарного режиму, розглянуто деякі аспекти їх впливу на формування гуманістичного світогляду студента-правника.
The article tells about the moral of Ukrainian prisoners' songs of the totalitarian regime and develops some aspects of their influence on the formation of moral values among the students of Law department.
студент-правник, тоталітарний режим, права людини, табірна пісня
Ольховська Галина Іванівна. Деякі аспекти впливу українських табірних пісень в'язнів радянської імперії на формування моральних цінностей студентів-правників / Г. І. Ольховська // Наукові записки НаУКМА. - 2006. - Т. 59 : Педагогічні, психологічні науки та соціальна робота. - С. 45-49.