Бетлій, Олена
Дух і Літера
Стаття розміщена у збірнику "Docendo discimus – Навчаючи вчимося: (методологія нових ділянок історичного знання та її впровадження у навчальні практики)", вихід якого присвячено до 25-річчя кафедри історії НаУКМА.
історіографія, Ментальні мапи європейського простору: погляд ХХ ст., Міські студії, навчальні дисципліни, стаття
Бетлій О. В. Вивчення простору: методологічні засади викладання курсів з ментального картографування та міських студій / Олена Бетлій // Docendo discimus – Навчаючи вчимося : (методологія нових ділянок історичного знання та її впровадження у навчальні практики : до 25-річчя кафедри історії НаУКМА) : збірник статей викладачів кафедри / упоряд. Наталя Яковенко, Степан Бліндер ; наук. ред. Наталя Яковенко ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Факультет гуманітарних наук, Кафедра історії. - Київ : Дух і Літера, 2020. - С. 15-31.