Базові суперечності готовності до професійної діяльності студентів-психологів

Денисенко, Валерія
Матеріали доповіді учасника ХХ Міжнародної науково-практичної конференції "Конфліктологічна експертиза: теорія та методика" від 16 листопада 2023 р., Київ, Україна.
конкурентоспроможність фахівців, психолог, психологічна допомога, професійна діяльність, матеріали конференції
Денисенко В. Г. Базові суперечності готовності до професійної діяльності студентів-психологів / Денисенко В. Г. // ХХ Міжнародна науково-практична конференція "Конфліктологічна експертиза: теорія та методика" : програма і матеріали, [16 листопада 2023 р., Київ, Україна / оргкомітет: А. М. Гірник, Ю. І. Сватко, І. Г. Терещенко] ; ГО Товариство конфліктологів України, ГО Національна асоціація медіаторів України, Кафедра психології та педагогіки НаУКМА [та ін.]. - Київ : [б. в.], 2023. - C. 31-34.