Пєчкурова, Олена
Важливою складовою побудови систем навчання, і систем дистанційного навчання зокрема, є побудова нормативної моделі слухача. Частина нормативної моделі, яка визначає знання з навчального предмета, є предметною моделлю слухача. Предметна модель слухача є однією з найважливіших компонент моделі навчальної предметної області. Запропоновано структуру електронного підручника, в якому знання задаються за допомогою n 'ятикомпонентної предметної моделі.
One of important making constructions of training system is making construction of normative model of the student. The part of normative model -which defines (determines) knowledge on a subject, is subject model of the student. The subject model of the student is one of the major component of model of an educational subject domain. The structure of the electronic book in -which knowledge are set with the help of five-componental subject model is offered.
дистанційне навчання, нормативна модель слухача, предметна модель слухача, електронний підручник, стаття
Пєчкурова О. М. Про один підхід використання навчальної предметної моделі в електронному підручнику / Пєчкурова О. M. // Наукові записки НаУКМА. Том 19-20: Комп'ютерні науки. - Надруковано в: Наукові записки НаУКМА. Том 19-20 (2002): Комп'ютерні науки, с. 37-40.