Рогожа, Марія
Київський національний університет культури і мистецтв
Матеріали доповіді учасника Всеукраїнської науково-практичної конференції "Трансформаційні процеси соціальної культури в Україні", м. Київ, 22–23 березня 2022 року.
академічна доброчесність, академічна сумлінність, етика чесноти, етичний кодекс, КНУ, матеріали конференції
Рогожа М. М. Академічна доброчесність: відображення в етичному кодексі університетської спільноти КНУТШ / Рогожа Марія Михайлівна // Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції "Трансформаційні процеси соціальної культури в Україні", 22–23 березня 2022 року / [редкол.: Виткалов В. Г. та ін.] ; Київський національний університет культури і мистецтв [та ін.]. - Київ : КНУКіМ, 2022. - C. 283-286.