Ярошенко, Тетяна
Сербін, Олег
Виступ на ІІ Всеукраїнській науковій конференції "Філософія культурно-мистецької освіти", (м. Київ, Україна, 24 березня 2023).
бібліотечна освіта, управління даними, цифрове кураторство, матеріали конференції
Ярошенко Т. О. Управління даними: виклики часу і потреби ринку праці. Чи готова бібліотечна освіта? (На прикладі i-Schools США) / Ярошенко Тетяна Олександрівна, Сербін Олег Олегович // Філософія культурно-мистецької освіти : матеріали ІІ Всеукраїнської наукової конференції, 24 березня 2023 р. / [редкол.: Бенюк Б. М. та ін.] ; Київський національний університет культури і мистецтв [та ін.]. - Київ, 2023. - С. 219-224.