Бігдан, Віра
Горбачук, Василь
Чорний, Ю.
Представлено створені в Інституті кібернетики ім. В.М. Глушкова програмні засоби для аналізу взаємозв’язку бюджетно-податкової та грошово-кредитної політики у системі регулювання міжбюджетних відносин. Продемонстровано сценарій порівняльного аналізу динаміки регіональних макроекономічних показників для супроводження бюджетного процесу в Украні.
The software for interrelation of tax and monetary policy in the system of inter-budget regulation developed at the V.M. Glushkov Institute of cybernetics is presented in the paper.The scenario of comparative analysis for dynamics of regional macroeconomic indicators to deliver the budget process of Ukraine has been demonstrated.
бюджетно-податкова політика, грошово-кредитна політика, бюджетний процес в Україні, міжбюджетні відносини
Богдан В. Б. Програмні засоби прийняття рішень в задачах аналізу динаміки економічної ситуації регіонів / В.Б. Богдан, В.М. Горбачук, Ю.М. Чорний // Проблеми програмування. - 2008. - № 2-3 (Спец. вип.). - С. 742-748.