Presenting and practicing vocabulary in the Business English classroom

Kourkov, Е.
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Тези доповіді учасника Міжнародної науково-практичної конференції "Сучасний стан та проблеми викладання іноземної мови як другої", м. Київ, 1995 р.
Процес засвоєння лексики є складним, і механізми, за допомогою яких він здійснюється, ще остаточно не вивчені. Проте загальновизнаним фактом є важлива роль викладача у полегшенні вивчення та розширення лексичного запасу студентів. У доповіді розглядаються такі проблеми: - ефективність застосування перекладу; - необхідність "усвідомленого введення" лексики; - перевірка засвоєння студентами введеної лексики; - відмінність між закріпленням лексики та її тестуванням.
vocabulary, vocabulary learning, lexical items, practicing vocabulary, conference abstracts
Kourkov E. Presenting and practicing vocabulary in the Business English classroom / E. Kourkov // Міжнародна науково-практична конференція "Сучасний стан та проблеми викладання іноземної мови як другої" : (тези доповідей), м. Київ, 1995 р. / [упоряд. : Л. А. Батурська та ін.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра іноземних мов, Кафедра англійської мови. - Київ : [б. в.], 1995. - С. 44-45.