Наука та мистецтво: нові ноги для поступу: [Інавґураційна лекція почесного професора Національного університету "Києво-Могилянська академія", 1 вересня 2017 року]

Кришталь, Олег
У лекції знаного в Україні та світі вченого в галузі біофізики, академіка НАН України, доктора біологічних наук, лауреата Державної премії СРСР і України в галузі науки і техніки, почесного професора НаУКМА розглянуто знакові етапи еволюційного процесу з акцентом на виникненні свідомого мозку, що творить культуру, та перспективі побудови надрозуму, спираючись на досі незбагненну магічність наукового пізнання та опанування мистецтва як спрямованого знаряддя (само)пізнання. Лекція розрахована на студентську аудиторію та широке коло читачів.
наука, мистецтво
Наука та мистецтво: дві ноги для поступу. – Київ : Національний університет "Києво-Могилянська академія", 2017. – 24 с. : фото.