Ясакова, Наталія
Романюк, Світлана
Куцак, Ганна
Сегін, Любомир
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Монографія, створена на пошану професора Лариси Терентіївни Масенко, презентує обшир лінгвістичної проблематики, яка стосується вияву соціальної природи мови та функціювання української мови в різних соціальних умовах. Праця охоплює дослідження в галузі соціолінгвістики, лексикології, граматики, ономастики та лінгвістики тексту, демонструючи різноаспектність і потужність впливу соціальних чинників на мову. Для науковців, викладачів, студентів-філологів, а також усіх, кого цікавить мовознавство.
Лариса Терентіївна Масенко, українська мова, лінгвістика тексту, мова художніх творів, українська лексикографія, мовна одиниця, монографія
Соціальне у мові та мова в соціумі : монографія на пошану доктора філологічних наук, професора Лариси Масенко / О. Доценко, М. Жуйкова, Н. Кісс [та ін.] ; наук. ред. та упоряд. Н. Ясакова ; Національний університет "Києво-Могилянська академія". - Київ : НаУКМА, 2023. - 547 с. - Автори: Наталія Ясакова, Галина Шумицька, Пилип Селігей, Надія Кісс, Інна Ренчка, Олена Доценко, Лариса Колібаба, Світлана Романюк, Ганна Куцак, Любомир Сегін, Лариса Тищенко, Людмила Підкуймуха, Маргарита Жуйкова. - Автори зазначені у змісті та в тексті.