Клочко, Віктор
Численні нові випадкові знахідки бронзових наконечників стріл передскіфського часу, зібрані мною, за допомогою їх картографування, дають змогу реконструювати маршрути перших рейдів східних кочовиків "протоскіфів" – представників карасукської та дандибай-бегазинської культур в Україні.
Numerous new accidental findings of pre-Scythian bronze arrowheads, which I gathered, by mapping them, allow to recreate the routs of the initial raids of eastern nomads “proto-Scythians” – peoples of Karasuk and Begazy- Dandybai cultures – in Ukrainian territory.
бронзові наконечники стріл, "Мала Цимбалка", "Брічмулла", "протоскіфи", передскіфський час, Україна, тези конференції, bronze arrowheads, Mala Cymbalka, Brichmulla, proto-Scythians, pre- Scythian era, Ukraine
Клочко В. І. Про маршрути перших рейдів східних кочовиків "протоскіфів" територією України наприкінці IX ст. до н. е. / Віктор Клочко // Археологічні студії: здобутки та перспективи 2021 : тези онлайн-конференції, 27 січня 2021 року / [редкол.: О. Білинський (голова), М. Іванов, Ю. Ходукіна] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра археології. - Київ : НаУКМА, 2021. - С. 23-27.