Cпецифіка прояву навчального стресу старшокласників загальноосвітньої школи в екзаменаційний період

Голубєва, Марія
Макаренко, О. М.
Герасимова, А.
Таранська, З.
У статті представлені результати досліджень, які були проведені зі старшокласниками середніх шкіл в екзаменаційний період. Авторами статті розроблено та апробовано ряд корекційних тренінгових занять, які ефективно вплинули на зниження екзаменаційного стресу.
Содержание статьи представляет результаты исследований, которые были проведены со старшеклассниками средних школ в экзаменационный период. Авторами статьи разработан и апробирован ряд коррекционных тренинговых занятий, которые эффективно повлияли на снижение экзаменационного стресса.
The article describes results of the research, which was conduct with high school pupils during examination period. Authors of the article had developed and approbated the set of corrective trainings that effectively influenced on stress decrease of pupils caused by exams.
старшокласники, навчальний стрес, екзаменаційний період, стаття, старшеклассники, учебный стресс, экзаменационный период, high school pupils, educational stress, examination period
Макаренко О. М. Специфіка прояву навчального стресу старшокласників загальноосвітньої школи в екзаменаційний період / О. М. Макаренко, А. В. Лавренчук, М. О. Голубєва // Актуальні проблеми психології : збірник наукових праць / за ред. С. Д. Максименка. - [Б. м.], 2008. - Т. 7 : Екологічна психологія, вип. 17 : Психологія освітнього простору. - С. 116-118.