Економічне зростання та формування інноваційних екосистем

Бажал, Юрій
ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України"
Розд. 1.2. з колективної монографії "Оцінка інноваційного розвитку та структурні трансформації в економіці України", у якому висвітлено питання економічного зростання та формування інноваційних екосистем.
національна інноваційна система, шумпетерівська теорія економічного розвитку, інновації, біотехнології, інноваційні екосистеми, розділ монографії
Бажал Ю. М. Економічне зростання та формування інноваційних екосистем / Ю. М. Бажал // Оцінка інноваційного розвитку та структурні трансформації в економіці України : колективна монографія / за ред. І. Ю. Єгорова, Ю. В. Кіндзерського ; Національна академія наук України, Державна установа "Інститут економіки та прогнозування НАН України". - Київ : ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України", 2023. - Розд. 1.2. - С. 23-35.