Єдиний реєстр досудових розслідувань

Loading...
Thumbnail Image
Date
2021
Authors
Багіров, Сергій
Бесчастний, В.
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Факт
Abstract
У статті, яка розміщена у Великій українській кримінологічній енциклопедії, йдеться про Єдиний реєстр досудових розслідувань (ЄРДР), який створений за допомогою автоматизованої системи електронної бази даних і ведеться з метою забезпечення: реєстрації кримінальних правопорушень (проваджень) та обліку ухвалених під час досудового розслідування рішень, осіб, які їх вчинили, і результатів судового провадження; оперативного контролю за додержанням законів під час проведення досудового розслідування; аналізу стану й структури кримінальних правопорушень, скоєних у державі; інформаційно-аналітичного забезпечення правоохоронних органів.
Description
Keywords
ЄРДР, електронна база даних, кримінальні правопорушення, документи первинного обліку, досудове розслідування, кримінальне провадження, стаття в енциклопедії
Citation
Багіров С. Р. Єдиний реєстр досудових розслідувань / С. Р. Багіров ; (у співавторстві з В. Бесчастним) // Велика українська кримінологічна енциклопедія. У 2 т. / [редкол.: Сокуренко В. В. та ін. ; наук. ред. О. М. Литвинов] ; Кримінологічна асоціація України. - Харків : Факт, 2021. - Т. 1 : А-Л. - С. 408-409.