Фактчекінг у структурі стратегічних комунікацій

Loading...
Thumbnail Image
Date
2023
Authors
Романюк, Вікторія
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
7БЦ
Abstract
Частина розділу практичного посібника "Рекомендації та кращі кейси реалізації стратегічних комунікацій в умовах війни". Фактчекінг та професійна верифікація інформації – процес перевіряння фактів на предмет правдивості й маніпулятивності – є дієвим інструментом протидії дезінформації. Проте ефективність впливу фактчекінгових організацій визначається не лише з позиції формулювання аргументації і якості спростування в цілому, а й у контексті взаємодії з аудиторіями та інтеграції в структуру стратегічних комунікацій. Діяльність проєктів з перевіряння фактів у комунікативному аспекті потребує регулярного інвестування різноманітних ресурсів та часу і може відігравати ключову роль у боротьбі з інформаційними загрозами й дезінформацією.
Description
Keywords
фактчекінг, верифікація інформації, фактчекінгові організації, StopFake, аналіз зв’язків, частина розділу практичного посібника
Citation
Романюк В. С. Фактчекінг у структурі стратегічних комунікацій / Вікторія Романюк // Рекомендації та кращі кейси реалізації стратегічних комунікацій в умовах війни : практичний довідник / [В. Азарова та ін. ; за заг. ред. Л. Компанцевої] ; Національна академія Служби безпеки України. - Київ : 7БЦ, 2023. - С. 102-105.