Азаров, Денис
Венгер, Володимир
Львівський державний університет внутрішніх справ
Матеріали VIII (XXI) Львівського форуму кримінальної юстиції "Українська кримінальна юстиція в умовах війни", 9-11 червня 2022 року. У цій публікації ми пропонуємо на суд читачів виклад концептуальних основ запровадження специфічного механізму перехідного правосуддя, який полягатиме у судовій фіксації юридичних фактів вчинення російськими військовими злочинів у ході війни проти України.
російські військові, повномасштабна агресія проти України, правосуддя перехідного періоду, досудове розслідування, злочини проти України, матеріали форуму
Азаров Д. С. Злочини російських військових в Україні: встановлення юридичних фактів як складова перехідного правосуддя / Азаров Д. С., Венгер В. М. // Українська кримінальна юстиція в умовах війни : матеріали VIII (XXI) Львівського форуму кримінальної юстиції, 9-11 червня 2022 року / упоряд. І. Б. Газдайка-Василишин ; Львівський державний університет внутрішніх справ. - Львів : ЛьвДУВС, 2022. - C. 3-6.