Від ляльок-друзів до нанотехнологій і екологічних проблем

Канівець, Анастасія
29 травня – 7 червня відбувся сьомий фестиваль кіно для дітей та підлітків "Чілдрен Кінофест". Відбувся онлайн, і впродовж фестивальних днів усі охочі могли подивитися програму безкоштовно зі своїх комп’ютерів (відсутність великого екрану та "живої" атмосфери певною мірою компенсувалася кількістю гостей: за інформацією організаторів, на покази зареєструвалося понад 20 тисяч глядачів). Окрім міжнародної програми та конкурсу дитячих фільмів, була добірка "Чарівник Жорж Мельєс", а завершили подію, показавши переможця попереднього фесту: анімацію "Викрадена принцеса" Олега Маламужа, онлайн-прем’єру якої приурочили до Дня захисту дітей.
кіно для дітей та підлітків, кінофестиваль, анімація, стаття
Канівець А. О. Від ляльок-друзів до нанотехнологій і екологічних проблем / Анастасія Канівець // Кіно-Театр. - 2020. - № 5. - С. 18-20.