Руссу, Ірина
Білько, Надія
Інcтитут ядерних досліджень
Анотація до доповіді учасників XХVIІІ Щорічної наукової конференції Інституту ядерних досліджень НАНУ (Київ, 27 вересня - 1 жовтня 2021 року).
іонізуюча радіація, вплив радіації на організм людини, кровотворна система мишей Balb/C, цитологічні дослідження, гемопоетичні клітини-попередники, опромінення мишей, анотація до доповіді
Руссу І. З. Стан гемопоетичної системи мишей Balb/C за умов гострої та тривалої дії іонізуючої радіації / І. З. Руссу, Н. М. Білько // XХVIІІ Щорічна наукова конференція Інституту ядерних досліджень НАНУ (Київ, 27 вересня - 1 жовтня 2021 року) : анотації до доповідей / уклад. О. О. Бурдо ; НАН України, Інститут ядерних досліджень. - Київ, 2022. - С. 233-234.