"Кримськотатарські студії" в Могилянці та доцільність їх впровадження до навчального процесу в українських університетах

Мельник, Ірина
Срібняк, Ігор
Матеріал виступу на Міжнародній науковій конференції "Кримські татари: етногенез, історія державних інституцій, міграційні процеси, культурна спадщина", м. Київ, 20 жовтня 2012 р.
університет, "Кримськотатарські студії", впровадження, навчальний процес
Мельник І. М. "Кримсько-татарські студії" в Могилянці та доцільність їх впровадження до навчального процесу в українських університетах / І. М. Мельник, І. В. Срібняк // Українська орієнталістика : [збірник наукових праць]. - 2012. - Вип. 6 : Матеріали міжнародної наукової конференції "Кримські татари: етногенез, історія державних інституцій, міграційні процеси, культурна спадщина", (Київ, 20 жовтня 2012 р.). - С. 3-4.