Ринок консалтингових послуг в Україні та світі

Біловодська, Олена
Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича
Тези доповіді учасника міжнародної науково-практичної конференції "Потенціал сталого розвитку в умовах регіональних та глобальних викликів", 11-13 травня 2022 року, Чернівці (Україна) – Сучава (Румунія).
консалтингові послуги, консалтингові компанії, консалтинг, управлінський консалтинг, транснаціональні корпорації, тези конференції
Біловодська О. А. Ринок консалтингових послуг в Україні та світі / Біловодська О. А. // Потенціал сталого розвитку в умовах регіональних та глобальних викликів : міжнародна науково-практична конференція, 11-13 травня 2022 року, Чернівці (Україна) – Сучава (Румунія) / Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича [та ін.]. - Чернівці : ЧНУ, 2022. - С. 14-16.