Enseignement d'une langue etrangere a travers le theatre

Siricov, V.
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Тези доповіді учасника Міжнародної науково-практичної конференції "Сучасний стан та проблеми викладання іноземної мови як другої", м. Київ, 1995 р.
1. Теоретична частина: актуальні проблеми часу в контексті вивчення іноземної мови. Персональний комфорт учня. Перехід до вивчення іноземної мови. Робота в групі. Ігри. Театральна техніка та можливість її використання у вивченні мови. Головна мета: від вивчення мови до творчого процесу її використання. Спектакль - як вершина цього шляху. 2. Практична частина: конкретні вправи; ігри; спілкування через текст, міміку з виходом у мовне спілкування.
langue française, l'apprentissage d'une langue, cohésion d'un groupe, techniques théâtrales, créativité, spectacle, résumés de la conférence
Siricov V. Enseignement d'une langue etrangere a travers le theatre / V. Siricov // Міжнародна науково-практична конференція "Сучасний стан та проблеми викладання іноземної мови як другої" : (тези доповідей), м. Київ, 1995 р. / [упоряд. Л. А. Батурська та ін.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра іноземних мов, Кафедра англійської мови. - Київ : [б. в.], 1995. - С. 37-38.