Дискурс-аналіз текстів конфліктної комунікації

Гарбера, Ірина
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
У роботі актуалізовано поняття конфліктної взаємодії, конфліктної комунікації, комунікативного конфлікту. Метод дискурс-аналізу позиціоновано як один із найоптимальніших для дослідження текстів конфліктної комунікації. Для репрезентації його ефективності проаналізовано кілька текстів конфліктної комунікації, відібраних із інтернет-дискурсу.
The concepts of conflict interaction, conflict communication, and communicative conflict are actualised in the paper. The discourse analysis method is positioned as one of the most optimal for studying conflict communication texts. To represent its effectiveness, several conflict communication texts selected from the Internet discourse are analysed.
дискурс-аналіз, конфліктна комунікація, текст, тези конференції, discourse analysis, conflict communication, text
Гарбера І. Дискурс-аналіз текстів конфліктної комунікації / Ірина Гарбера // Мовний простір сучасного світу : тези доповідей VIIІ Всеукраїнської наукової конференції студентів, аспірантів і молодих учених (м. Київ, 24 травня 2024 р.) / [орг. комітет: Куранова С. І. (голова) та ін.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра загального і слов'янського мовознавства [та ін.]. - Київ : НаУКМА, 2024. - C. 33-38.