Пічик, Катерина
Ігнатьєва, Ірина
Сербенівська, Аліна
Ісаєнко, А.
Видавничий дім "Києво-Могилянська академія"
У навчальному посібнику розглядаються загальні питання організації, проведення і підведення підсумків курсового проектування, переддипломної практики, виконання кваліфікаційної роботи здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня ОП "Маркетинг" спеціальності 075 "Маркетинг".
маркетинг, курсова робота, наукова література, бібліографія, науковий керівник, переддипломна практика, кваліфікаційна робота, навчальний посібник
Практичний посібник для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня ОП "Маркетинг" [електронний ресурс] / К. В. Пічик, В. В. Храпкіна, Т. В. Гавриленко, І. А. Ігнатьєва, А. Ю. Сербенівська, А. М. Ісаєнко ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Факультет економічних наук, Кафедра маркетингу та управління бізнесом. - Київ : Видавничий дім "Києво-Могилянська академія", 2024. - 139 с.