Програма корекції та профілактики тривожності у дітей дошкільного віку

Олійник, Марина
Романова, Наталія
Дірект Лайн
Розділ методичного посібника "Психолого-педагогічний практикум", Ч. 5, 2024.
A programme for the correction of anxiety in children of senior preschool age aimed at strengthening the internal resources of the child's personality and reducing the level of anxiety has been developed and tested.
тривожність, дошкільний вік, корекція, профілактика, казкотерапія, рефлексія, ігротерапія, стресостійкість, розділ методичного посібника, anxiety, preschool age, correction, prevention, fairy tale therapy, reflection, play therapy, stress resistance
Олійник М. І. Програма корекції та профілактики тривожності у дітей дошкільного віку / Олійник М. І., Романова Н. Г. // Психолого-педагогічний практикум : [методичний посібник] / Національний університет "Києво-Могилянська академія". - Київ : Дірект Лайн, 2024. - Ч. 5. - С. [93-104].
Collections