Конкурентна політика держави: трансформація за умов європейської інтеграції

Уманців, Юрій
Видавництво Українського державного університету імені Михайла Драгоманова
Матеріали доповіді учасника ІІ Всеукраїнського міждисциплінарного круглого столу "Філософія економіки: актуальний дискурс в умовах війни", (Київ, 26 червня 2023 року).
конкурентна політика, конкурентне середовище, конкуренція, антиконкурентна поведінка, матеріали круглого столу
Уманців Ю. М. Конкурентна політика держави: трансформація за умов європейської інтеграції / Юрій Уманців // Матеріали ІІ Всеукраїнського міждисциплінарного круглого столу "Філософія економіки: актуальний дискурс в умовах війни" (Київ, 26 червня 2023 року) / [редкол.: Мозгова Н. Г. та ін.] ; Український державний університет імені Михайла Драгоманова, Навчально-науковий інститут філософії та освітньої політики, Кафедра філософії. - Київ : Вид-во УДУ імені Михайла Драгоманова, 2023. - С. 89-92.