Алексєєва, А.
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Тези доповіді учасника міжнародної науково-практичної конференції "Сучасний стан та проблеми викладання іноземної мови як другої", м. Київ, 1995 р.
The author of the report describes new trends of teaching English in the English Department for the Students of the Humanities at Kyiv Taras Shevchenko University which caused the compiling of a new Programme in mastering English. The leading principles towards improving teaching English are presented there.
іноземна мова, вивчення іноземної мови, володіння іноземною мовою, методика викладання англійської мови, анотування, тези конференції
Алексєєва А. Нове в програмі "Англійська мова" для студентів гуманітарних (немовних) факультетів Київського університету ім. Тараса Шевченка / А. Алексєєва // Міжнародна науково-практична конференція "Сучасний стан та проблеми викладання іноземної мови як другої" : (тези доповідей), м. Київ, 1995 р. / [упоряд. Л. А. Батурська та ін.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра іноземних мов, Кафедра англійської мови. - Київ : [б. в.], 1995. - С. 8-9.