Головащенко, Сергій
Тези доповіді учасника республіканської науково-методичної конференції "Українська культура: зміст і методика викладання", (травень 1992 р.).
православ’я, Могилянська доба, Петро Могила, українська православна церковність, тези конференції
Головащенко С. І. Українське православ'я XVII століття в контексті розвитку національної та світової культури / С. Головащенко // Українська культура: зміст і методика викладання : тези республіканської науково-методичної конференції (травень 1992 р.) / Інститут підвищення кваліфікації викладачів вищої школи при Київському університеті ім. Т. Шевченка, Київський інститут театрального мистецтва ім. І. К. Карпенка-Карого. - Київ, 1993. - C. 52-54.