Бугрова, Олена
Навчальний посібник містить матеріали для вивчення важливих компонентів сучасного підприємництва і розглядає низку актуальних науково-практичних тем. Запропоновані теми дають читачам можливість отримати глибші знання з підприємництва, сприяють розвитку креативного та критичного мислення, розширенню світогляду, генеруванню комерційних ідей, наукових розробок і проєктів. Видання призначено для студентів економічних спеціальностей закладів вищої освіти, однак буде корисним для усіх, хто цікавиться підприємництвом.
підприємництво, підприємницька діяльність, логістична діяльність, проєктне фінансування, методологія структурованого аналізу, управління ризиками, корпоративне управління, навчальний посібник
Бугрова О. О. Актуальні питання підприємництва: семінари-дискусії з проблемних тем : навчальний посібник / О. О. Бугрова ; Національний університет "Києво-Могилянська академія". - Київ : НаУКМА, 2022. - 104 c.