Закон України "Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів з метою реалізації положень Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами" і завдання щодо досудового розслідування цих злочинів

Loading...
Thumbnail Image
Date
2019
Authors
Галаган, Володимир
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Abstract
Матеріали круглого столу "Імплементація у законодавство України положень Конвенції Ради Європи про запобігання насильству щодо жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами" (1 лютого 2019 року, Музей НаУКМА).
Description
Keywords
Кримінальний кодекс, Конвенція Ради Європи, домашнє насильство, матеріали конференції
Citation
Галаган В. І. Закон України "Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів з метою реалізації положень Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами" і завдання щодо досудового розслідування цих злочинів / Галаган В. І. // Імплементація у законодавство України положень Конвенції Ради Європи про запобігання насильству щодо жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами : збірник тез круглого столу (1 лютого 2019 року, Музей НаУКМА) / НаУКМА, Факультет правничих наук, Кафедра кримінального та кримінального процесуального права. - Київ : Національний університет "Києво-Могилянська академія", 2019. - С. 3-6.