Final testing in UKMA

Vasylenko, Iryna
Kurovska, Olena
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Тези доповіді учасників Міжнародної науково-практичної конференції "Сучасний стан та проблеми викладання іноземної мови як другої", м. Київ, 1995 р.
З метою уніфікації вимог до студентів, які навчаються у групах, сформованих за рівнем володіння англійською мовою, кафедрою англійської мови НаУКМА розроблено підсумковий (за кожен рік навчання) тест для більш об’єктивної оцінки знань і навичок студентів та вироблення уніфікованих критеріїв такої оцінки. Тест підтвердив правильний підхід v формуванні груп за балами рейтингу відбіркового тесту і допоміг внести зміни у програму та розробити додаткові заходи для поліпшення викладання англійської мови в НаУКМА.
unified end-of-year test, English, language material, grammar, vocabulary, creative writing tasks, conference abstracts
Vasylenko I. Final testing in UKMA / I. Vasylenko, O. Kurovska // Міжнародна науково-практична конференція "Сучасний стан та проблеми викладання іноземної мови як другої" : (тези доповідей), м. Київ, 1995 р. / [упоряд. : Л. А. Батурська та ін.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра іноземних мов, Кафедра англійської мови. - Київ : [б. в.], 1995. - С. 45-46.