Глибовець, Андрій
Гороховський, Семен
Жаб'юк, В.
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
В роботі описано основні підходи до вирішення базових проблем побудови платформи мобільних агентів за допомогою технологій Java, Jini.
Baste approaches lo main issues o f mobile agents platform creation are discussed in the paper Java-Jmt technologies are applied and implemented.
архітектурні принципи, мобільні агенти, платформи мобільних агентів, технології Java, Jini, стаття, architectural principles, mobile agents, mobile agents platforms, Java -Jim technologies
Глибовець А. М. Вирішення проблем побудови платформи мобільних агентів за допомогою технологій Java, Jini / Глибовець А. М., Гороховський С. С., Жаб'юк В. Я. // Вісник Київського університету. Серія: Фізико-математичні науки. - 2008. - № 4. - C. 109-114.