Навчання німецькій мові в інтеркультурному контексті

Лобач, О.
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Тези доповіді учасника міжнародної науково-практичної конференції "Сучасний стан та проблеми викладання іноземної мови як другої", м. Київ, 1995 р.
This paper is devoted to the problem of teaching language in a cross-cultural context. It deals with different interpretations of such notions as "cross-cultural teaching", "cross-cultural communication", "cross-cultural competence". The relevant experience of Vienna and Leipzig Universities based on the regional studies and communicative, migration-pedagogic and hermeneutic-literary-didactic concept is being analyzed. In conclusion, ways of expanding the cross-cultural aspect of teaching German in Ukraine both for general and specific purposes are outlined.
викладання іноземних мов, інтеркультурне навчання, інтеркультурна комунікація, інтеркультурна компетенція, тези конференції
Лобач О. Навчання німецькій мові в інтеркультурному контексті / О. Лобач // Міжнародна науково-практична конференція "Сучасний стан та проблеми викладання іноземної мови як другої" : (тези доповідей), м. Київ, 1995 р. / [упоряд. Л. А. Батурська та ін.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра іноземних мов, Кафедра англійської мови. - Київ : [б. в.], 1995. - С. 9-11.