Веб-платформа для реалізації моделі "потрійної спіралі" (взаємодії університетів, ІТ-компаній та владних структур)

Денисенко, Ігор
Дипломна робота реалізує можливість взаємодії трьох різних структур, тобто уряду, університетів та компаній у реалізації проектів уряду, процесу їх аналізу, розробки та імплементації проектів, що вирішуються суспільні чи будь які інші проблеми. Перший розділ містить дослідження бізнес процесів, пов’язаних з основною темою роботи, потенційних шляхів реалізації, проблематику системи "потрійної спіралі" та планування вирішення поставлених задач, також і шляхи інтеграції чи живучість ідеї, як бізнес проекту. Другий розділ описує реалізацію власного веб-ресурсу за допомогою сучасних бібліотек та використання CRM платформ. У цьому розділі показано процес створення клієнт-серверного застосунку, описано його структуру, компоненти та використані інструменти та технології. Третій розділ демонструє практичне використання створеного застосунку для різних ролей та їх бізнес-процеси, які є частиною "потрійної спіралі". У даному розділі описано користувацький інтерфейс для різних типів користувачів, та взаємодію з ним.
реалізація веб-платформи, UX-дизайн, концепція "triple helix model", платформа Salesforce, магістерська робота