Методи аналізу фразеологічних одиниць із компонентом "ірреальна істота" в українській та англійській мовах

Бевз, Юлія
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
У статті розглянуто методи аналізу фразеологічних одиниць з елементом "ірреальна істота" в українській та англійській мовах. Запропоновано застосування зіставного методу, структурного методу, аналізу за безпосередніми складниками, компонентного аналізу, контекстного аналізу, синтаксичного аналізу, лінгвокультурологічного та етнолінгвістичного аналізу.
The article delves into the analysis methods of phraseological units with the element "unreal being" in Ukrainian and English. The use of the comparative method, structural method, analysis by direct components, component analysis, contextual analysis, syntactic analysis, linguistic and ethnolinguistic analysis is proposed.
метод аналізу, фразеологічна одиниця, ірреальна істота, тези конференції, analysis method, phraseological unit, unreal being
Бевз Ю. Методи аналізу фразеологічних одиниць із компонентом ‘ірреальна істота’ в українській та англійській мовах / Юлія Бевз // Мовний простір сучасного світу : тези доповідей VIIІ Всеукраїнської наукової конференції студентів, аспірантів і молодих учених (м. Київ, 24 травня 2024 р.) / [орг. комітет: Куранова С. І. (голова) та ін.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра загального і слов'янського мовознавства [та ін.]. - Київ : НаУКМА, 2024. - С. 16-20.