Легіневич, Тарас
Глибовець, Андрій
Тези доповіді учасників V-ої Міжнародної науково-практичної конференції "Міжнародний науковий симпозіум "Інтелектуальні рішення". Обчислювальний інтелект (результати, проблеми, перспективи)", 15-20 квітня 2019 р., Ужгород.
глибока нейронна мережа, архітектура безперервного конвеєра, нейронні мережі, обробка та зберігання даних, тези конференції
Легіневич Т. І. Архітектура системи моделей глибоких нейронних мереж для знаходження подібності об’єктів в гетерогенному середовищі / Т. І. Легіневич, А. М. Глибовець // Міжнародний науковий симпозіум "Інтелектуальні рішення". Обчислювальний інтелект (результати, проблеми, перспективи) : матеріали V-ої Міжнародної науково-практичної конференції, 15-20 квітня 2019 р., Ужгород / за ред. В. Є. Снитюка ; ДВНЗ "Ужгородський національний університет", Київський національний університет ім. Тараса Шевченка [та ін.]. - Ужгород, 2019. - С. 249-250.