Скрипниченко, Марія
ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України"
Відповідно до програми "Цілі сталого розвитку в Україні" створення базових передумов ендогенного економічного зростання України стане одним з основних цільових напрямів діяльності органів державної влади протягом найближчих років. У цих умовах посилюється необхідність використання науковими агентствами та дослідними інститутами методів кількісного аналізу в умовах ситуативних реалій сьогодення – бойових дій на території України, нових хвиль COVID-пандемії, волатильності, невпевненості, складності та невизначеності загальних умов і ситуацій глобального розвитку – для оцінювання можливостей забезпечення переважно ендогенного економічного зростання, а також подальшої стабілізації економічного розвитку у повоєнній Україні.
"Цілі сталого розвитку в Україні", Національна доповідь "Цілі Сталого Розвитку: Україна", COVID-19, стрибок ІСЦ, війна в Україні, розділ монографії
Скрипниченко М. І. Модельний інструментарій та сценарне прогнозування впливу факторів ендогенного характеру на динаміку і структуру вітчизняної економіки / [М. І. Скрипниченко] // Оцінка та прогнози ендогенного зростання економіки України : колективна монографія / за ред. М. І. Скрипниченко ; НАН України, ДУ "Інститут економіки та прогнозування НАН України". - Київ : [б. в.], 2023. - Розділ 1. - C. 20-43.