Банкетна промова як різновид публічного виступу

Громовенко, Вікторія
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
У роботі подано визначення банкетної промови як різновиду публічного виступу. Охарактеризовано основні її кваліфікаційні ознаки та композиційну побудову — на матеріалі промов, виголошених на Нобелівському банкеті.
The article defines a banquet speech as a type of public speech. Its main qualification features and compositional structure are characterised on the basis of speeches delivered at the Nobel Banquet.
банкетна промова, Нобелівський банкет, публічний виступ, тези конференції, banquet speech, Nobel banquet, public speech
Громовенко В. Банкетна промова як різновид публічного виступу / Вікторія Громовенко // Мовний простір сучасного світу : тези доповідей VIIІ Всеукраїнської наукової конференції студентів, аспірантів і молодих учених (м. Київ, 24 травня 2024 р.) / [орг. комітет: Куранова С. І. (голова) та ін.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра загального і слов'янського мовознавства [та ін.]. - Київ : НаУКМА, 2024. - C. 44-48.