Atamaniouk, V.
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Тези доповіді учасника третьої щорічної наукової конференції, присвяченої 400-й річниці народження і 350-й річниці смерті Петра Могили "Україна: людина, суспільство, природа", м. Київ, 23-24 січня 1997 р.
literature survey, untercontinental ballistic, shuttle program, aromatic aldehydes, gas chromatography, conference abstracts
Atamaniouk V. Determination of Missile Fuels in Water and Soil by Derivatization with Aromatic Aldehydes / V. Atamaniouk // Україна: людина, суспільство, природа : третя щорічна наукова конференція, присвячена 400-й річниці народження і 350-й річниці смерті Петра Могили : тези доповідей / орг. комітет: Валерій Маньківський (голова) [та ін.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія". - Київ : НаУКМА, 1997. - С. 139-140.