Куля, Федір
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Тези доповіді учасника міжнародної науково-практичної конференції "Сучасний стан та проблеми викладання іноземної мови як другої", м. Київ, 1995 р.
Acquisition of a foreign language is a conscious purposeful "downward" process. Interlingual Transfer Mechanism may be either positive (transposition), or negative (interference) as to it’s character. Transposition and interference are the tools enabling a teacher, provided he knows the languages, to foresee and define the structure of the whole process of teaching two or three languages, however heterosystematic they may be.
навчання іноземній мові, іноземна мова, угорська філологія, механізм міжмовної передачі знань, тези конференції
Куля Ф. А. Механізм міжмовної передачі знань з однієї мови в іншу : (із досвіду роботи на відділенні угорської філології та ФРГФ Ужгородського університету) / Ф. Куля // Міжнародна науково-практична конференція "Сучасний стан та проблеми викладання іноземної мови як другої" : (тези доповідей), м. Київ, 1995 р. / [упоряд. Л. А. Батурська та ін.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра іноземних мов, Кафедра англійської мови. - Київ : [б. в.], 1995. - С. 15-16.