Долінський, Леонід
Університет ДФС України
Pозділ 3.3. монографії "Податковий потенціал фінансових та нефінансових корпорацій України". Кредитно-інвестиційні операції формують основну частину прибутку банківських установ. Тому активізація кредитно- інвестиційної діяльності сприятиме підвищенню їх податкового потенціалу, особливо в частині прямого податку на прибуток. Крім того, зростання фінансування діяльності контрагентів банку шляхом активізації кредитно-інвестиційних операцій опосередковано покращуватиме податковий потенціал цих фінансових і нефінансових корпорацій України.
кредитно-інвестиційні операції, банк, банківська діяльність, банківський кредит, кредитний договір, боргові зобов'язання, ринок банківських послуг, розділ монографії
Долінський Л. Б. Активізація кредитно-інвестиційної діяльності банківських установ як передумова підвищення податкового потенціалу фінансових і нефінансових корпорацій України / Л. Б. Долінський // Податковий потенціал фінансових та нефінансових корпорацій України : монографія / [С. В. Онишко, Л. Б. Долінський, Ю. М. Коваленко, О. А. Лактіонова, В. В. Мартиненко] ; за наук. ред. С. В. Онишко ; Університет державної фіскальної служби України. - Ірпінь : Університет ДФС України, 2021. - Pозділ 3.3. - C. 188-200.