Ковшова, Ірина
Ігнатьєва, Ірина
Сербенівська, Аліна
Сидоренко, Оксана
Видавничий дім "Києво-Могилянська академія"
У навчальному посібнику розглядаються загальні питання організації, проведення і підведення підсумків науково-дослідної, педагогічної та переддипломної практик, виконання магістерської роботи здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня ОНП "Маркетинг" спеціальності 075 "Маркетинг".
науково-дослідна практика, переддипломна практика, здобувачі вищої освіти, магістр, оформлення документів, практичний посібник
Практичний посібник для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня освітньо-наукової програми "Маркетинг" спеціальності 075 "Маркетинг" / І. О. Ковшова, К. В. Пічик, В. В. Храпкіна, Т. В. Гавриленко, І. А. Ігнатьєва, А. Ю. Сербенівська, О. В. Сидоренко ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Факультет економічних наук, Кафедра маркетингу та управління бізнесом. - Київ : НаУКМА, 2023. - [113] c.