Сергій Павлюк: "Інколи треба з публікою загравати, щоб її втримати" : [інтерв'ю]

Loading...
Thumbnail Image
Date
2012
Authors
Павлюк, Сергій
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Abstract
Сергій Павлюк (н. 1978) — режисер Херсонського академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша. 2005 року закінчив Київський національний університет культури та мистецтв (курс Н. Гусакової). Поставив близько ЗО вистав у театрах України. Перша вистава С. Павлюка на "Мельпомені Таврії" — "Між небом та землею" за п’єсою Ігоря Афанасьева — була поставлена п'ять років тому. З того часу його вистави неодноразово отримували гран-прі "Мельпомени": "Страшна помста" (2009), "Наталка Полтавка" (2011). Цього року режисер презентував дві контрастні за стилістикою вистави: епатажну інтерпретацію шекспірівського "Макбета" та вишукану реалістичну постановку "На великій дорозі" Чехова. В першій виявив уміння знаходити яскраві, несподівані образи, але їй бракувало цілісності задуму та роботи з акторами. У другій це було, і вона перемогла в трьох номінаціях: головна чоловіча роль, епізодична роль та краща режисура.
Description
Keywords
"Дума про братів Неазовських", Олександр Андрійович Книга, Микола Берсон, Віктор Понізов, Юрій Бутусов, "Макбет", Влада Білозоренко, стаття
Citation
Павлюк С. Сергій Павлюк: "Інколи треба з публікою загравати, щоб її втримати" : [інтерв'ю] / розмову вела Марія Тетерюк // Кіно-Театр. - 2012. - № 5. - С. 12-13.