Прісна, Тетяна
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Тези доповіді учасника Міжнародної науково-практичної конференції "Сучасний стан та проблеми викладання іноземної мови як другої", м. Київ, 1995 р.
Admitting the importance of public speaking and essay writing skills for high school students we suggest to introduce in the 2-nd year of study the methods of creating an essay or a public speech, and build the topic-based schedule so as to give students the opportunity first - to analyse the methods, and then - to apply them. One more important item to draw the student’s attention to is the difference between western and Slavonic types of mentality and consequently - some very different traits in the approach to the preparation, content and deliverance of the speech etc.
публічний виступ, специфіка викладання, англійська мова, риторика, навчання, тези конференції
Прісна Т. Б. Впровадження методики публічних виступів та написання творів на другому році вивчення англійської мови / Т. Прісна // Міжнародна науково-практична конференція "Сучасний стан та проблеми викладання іноземної мови як другої" : (тези доповідей), м. Київ, 1995 р. / [упоряд. : Л. А. Батурська та ін.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра іноземних мов, Кафедра англійської мови. - Київ : [б. в.], 1995. - С. 48-49.