Державна економічна політика в умовах дії воєнного стану

Малиш, Наталія
Маріупольський державний університет
Матеріали доповіді учасника V Міжнародної науково-практичної конференції "Публічне управління для сталого розвитку: виклики та перспективи на національному та місцевому рівнях", м. Київ, 26-27 жовтня 2023 р.
державна економічна політика, субʼєкти господарювання, засоби державного регулювання господарської діяльності, управління державним сектором економіки, воєнний стан, матеріали конференції
Малиш Н. А. Державна економічна політика в умовах дії воєнного стану / Наталія Малиш // Публічне управління для сталого розвитку: виклики та перспективи на національному та місцевому рівнях : матеріали V Міжнародної науково-практичної конференції, 26-27 жовтня 2023 р. / [редкол.: М. Трофименко (голова) та ін.] ; Маріупольський державний університет [та ін.]. - Київ : МДУ, 2023. - С. 251-253.