Європейський вектор модернізації економіки в умовах сталого розвитку промислового регіону : монографія

Danch, Adam
Kmiecik, Mariusz
Sikorska, Małgorzata
Драчук, Юрій
Сав’юк, Лариса
Яворська, Моніка
Снітко, Єлизавета
Мержинський, Євген
Ажажа, Марина
Andriukaitiene, Regina
Інтерсервіс
Міжнародна колективна монографія "Європейський вектор модернізації економіки в умовах сталого розвитку промислового регіону".
модернізація вищої освіти, цифрова трансформація електронної освіти, цифровізація, міська забудова, рекламна діяльність підприємства, біогазові технології, монографія
Європейський вектор модернізації економіки в умовах сталого розвитку промислового регіону : [монографія / Храпкіна В. В., Коверга С. В., Метеленко Н. Г. та ін.] ; під заг. ред. Метеленко Н. Г. ; Інститут економіки промисловості НАН України, Запорізький національний університет, Національний університет "Києво-Могилянська академія" [та ін.]. - Київ : Інтерсервіс, 2021. - 378 с.