Еволюція концепції інтегрованих комунікацій

Зінченко, Алла
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Тези доповіді учасника Науково-практичної конференції "Особливості трансформації комунікацій в умовах новітніх суспільних викликів", 17 липня 2022 року.
інтегровані комунікації, інтегровані маркетингові комунікації, інтеграція повідомлень і каналів комунікацій, зближення PR та маркетингу, тези конференції
Зінченко А. Г. Еволюція концепції інтегрованих комунікацій / Зінченко А. Г. // Науково-практична конференція "Особливості трансформації комунікацій в умовах новітніх суспільних викликів", 17 липня 2022 року : тези доповідей / [під ред. Сусської О. О., Коника Д. Л., Тітаренко І. І.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра зв'язків з громадськістю. - Київ : НаУКМА, 2022. - С. 8-10.