Навчання аудіюванню на заняттях з німецької мови як другої іноземної

Бочко, Галина
Кудіна, О.
Національний університет "Києво-Могилянська академія"
Тези доповіді учасників Міжнародної науково-практичної конференції "Сучасний стан та проблеми викладання іноземної мови як другої", м. Київ, 1995 р.
This report is dedicated to elaboration and description of auditive exercises system in order to work with concrete lexical material in German as second foreign language. The suggested four phases of audition training envisage preparatory listening and pronouncing phonetic exercises, extensive listening to audiotexts and dialogues on topics, carrying out laboratory tasks which include grammatical, lexical and speech auditive exercises as well as wide use of audiovisual means.
аудіювання, німецькомовні тексти, аспектоспрямована система вправ, аудіювання іноземної мови, слухомовні вправи, тези конференції
Бочко Г. П. Навчання аудіюванню на заняттях з німецької мови як другої іноземної / Г. Бочко, О. Кудіна // Міжнародна науково-практична конференція "Сучасний стан та проблеми викладання іноземної мови як другої" : (тези доповідей), м. Київ, 1995 р. / [упоряд. : Л. А. Батурська та ін.] ; Національний університет "Києво-Могилянська академія", Кафедра іноземних мов, Кафедра англійської мови. - Київ : [б. в.], 1995. - С. 28-30.