Особливості професійної діяльності тренера з кіберспорту

Ярмоленко, Максим
Ординський, В.
Лисенко В. Ф.
Матеріали доповіді учасників VІІ Всеукраїнського науково-практичного семінару з міжнародною участю (11 квітня 2024 року), ІІ Всеукраїнського студентського науково-практичного семінару з міжнародною участю "Новації, практики та перспективи розвитку фізичної культури і спорту". Мета дослідження – вивчити особливості професійної діяльності тренера з кіберспорту, що дозволить оптимізувати навчально-тренувальний процес геймерів.
кіберспорт, відеоігри, кіберспортивний тренер, кіберспортсмен, матеріали конференції
Ярмоленко М. А. Особливості професійної діяльності тренера з кіберспорту / М. А. Ярмоленко, В. А. Ординський // Новації, практики та перспективи розвитку фізичної культури і спорту: матеріали VІІ Всеукраїнського науково-практичного семінару з міжнародною участю (11 квітня 2024 року), ІІ Всеукраїнського студентського науково-практичного семінару з міжнародною участю (12 квітня 2024 року) / Центральноукраїнський державний університет імені Володимира Винниченка [та ін.]. - Кропивницький : Лисенко В. Ф., 2024. - С. 217-220.