Сотий день спротиву агресії Росії : Facebook-рефлексії

Скальський, Віталій
Нове загострення відносин між Україною та Росією до стану повно- масштабної війни, розв’язаної країною-агресором, в інформаційну епоху породило чималу кількість традиційних та новітніх історичних джерел. Видання містить археографічну публікацію новітнього виду історичних джерел – дописів у соцмережах. Ці джерела є надзвичайно мінливими, а тому потребують оперативної фіксації. Видання містить дописи у мережі Facebook лише за один день – 3 червня 2022 року, який у публічному просторі вважався "сотим днем" агресії Росії проти України.
повно- масштабна війни, допис у соцмережі, сотий день війни, книга
Сотий день спротиву агресії Росії : Facebook-рефлексії / упоряд.: В. Скальський ; НАН України, Інститут історії України. - Київ : Інститут історії України НАН України, 2022. - 71 с.