Характеристика кісткових матеріалів із пам'ятки Дондор у Бессарабії

Кублій, Михайло
Інститут археології Національної академії наук України
У 2021 р. група дослідників ІА НАН України під керівництвом к. і. н. В. Гнери проводила дослідження в урочищі Дондор, пам’ятки XVII―ХVIII ст. на схід від с. Криничине Болградського р-ну Одеської обл. Особливістю пам’ятки є наявність на її площі чітко помітних сірих плям, які мають місцеву назву "пєпєльники / пєпєліщніки". У процесі вивчення пам’ятки було зібрано колекцію кісткового матеріалу.
урочище Дондор, кістковий матеріал, пєпєльники, кістки тварин, стаття
Кублій М. В. Характеристика кісткових матеріалів із пам'ятки Дондор у Бессарабії / М. Кублій // Археологічні дослідження в Україні, 2022 : щорічник / голов. ред. Болтрик Юрій ; Національна академія наук України, Інститут археології. - Київ : Інститут археології Національної академії наук України, 2023. - С. 372-373.